ФАКУЛЬТЕТ СОЦІОЛОГІЇ КНУ ІМ. ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

кну.png

Отримай професію майбутнього в найкращому університеті країни

Що вивчають на факультеті соціології?

На факультеті діють три освітні програми рівня "Бакалавр". Це значить, що ви можете здобути вищу соціологічну освіту за одним із трьох запропонованих напрямків. 
На цій сторінці ми розповімо про все це докладніше.
Чому варто вступати до нас?
78216641_2470274786403907_81535956273101

Тому що ми маємо найкращих викладачів, потужні міжнародні зв'язки, хорошу ресурсну базу та комфортну для навчання атмосферу

Освітні програми рівня "Бакалавр"

Освітня програма "Соціологія"

Ліцензований обсяг: 50 місць

Прохідний бал 2020:

180,3

Форма навчання:

Бюджетна та контрактна 
(38 000 грн на рік)

Сертифікати ЗНО:

 • Українська мова (0,3)

 • Математика (0,3) 

 • Історія України, або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія (0,3) 

 • Атестат (0,1) 

Ця програма пропонує класичну модель соціологічної освіти за найвищими міжнародними стандартами. Її метою є підготовка фахових соціологів, здатних ставити та розв'язувати складні дослідницькі та практичні проблеми, звертаючись до сучасного теоретичного знання та новітніх методів збору і аналізу даних.

Студенти програми обов'язково проходять практичну підготовку на базі Київського університету та у провідних соціологічних компаніях України.

Випускники програми знають як організовані всі етапи соціологічного дослідження, володіють сучасними теоретичними знаннями та вміють використовувати їх при аналізі даних й інтепретації результатів досліджень. Вони вміють користуватися фаховими комп'ютерними програмами, а також володіють навичками академічного письма та публічних виступів.

Ця освіта має високий попит на ринку праці, зокрема в соціологічних та маркетингових компаніях, аналітичних центрах, громадському секторі та академмічних установах.

Освітня програма "Соціальні технології"

Ліцензований обсяг: 30 місць

Прохідний бал 2020:

180,8

Форма навчання:

Бюджетна та контрактна 
(38 000 грн на рік)

Сертифікати ЗНО:

 • Українська мова (0,2)

 • Математика (0,4) 

 • Історія України, або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія (0,4) 

 • Атестат (0,0) 

Особливістю цієї програми є виразний акцент на розвитку прикладних навичок та технологічних умінь, а також детальне вивчення сфер, де на них існує найбільший попит (політика, маркетинг, бізнес, медіа, реклама, PR). Метою програми є підготовка фахівців-соціологів, спроможних проводити всебічний аналіз конкретних практичних проблем та пропонувати обґрунтовані шляхи їх розв'язання, спираючись на теоретичні й інструментальні ресурси соціологічної науки.

В рамках цієї програми особлива увага відводиться навчальній та виробничій практиці студентства, котра проходить як в університеті, так і в компаніях, що працюють на ринку (факультет має низку партнерських угод з провідними дослідницькими й аналітичними структурами України). 

Випускники програми мають ґрунтовне уявлення про специфіку кількісних та якісних соціальних досліджень, володіють сучасними методами збору й аналізу даних, мають досвід підготовки аналітичних звітів та презентацій.

Студенти й випускники цієї програми часто знаходять роботу в сфері маркетингових досліджень, медіа-аналітики, соціологічних службах, а також у бізнесі.

Освітня програма

"Соціологічне забезпечення управлінських процесів"

Ліцензований обсяг: 20 місць

У 2021 році програма вперше має бюджетні місця.

Форма навчання: Бюджетна та

Контрактна
(38 000 грн на рік)

Сертифікати ЗНО:

 • Українська мова (0,2)

 • Математика (0,2) 

 • Історія України, або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія (0,5) 

 • Атестат (0,1) 

Це унікальна для України освітня програма, орієнтована на розкриття потенціалу соціологічного фаху в області адміністрування і менеджменту.Її метою є підготовка фахівців із соціології, здатних вивчати та розв’язувати практичні завдання і проблеми в галузі управління організаціями різного рівня та складності, вміло застосовувати провідний світовий досвід в галузі управління; вміти формулювати та оцінювати ефективність управлінських рішень; вміти збирати, аналізувати та застосовувати на практиці результати соціологічних і соціальних досліджень та інших масивів статистичних даних; впроваджувати новітні технології з планування та прогнозування соціального розвитку, зокрема розвитку територій та територіальних громад.


Програма презентує поєднання теоретичних і прикладних дисциплін, орієнтованих на оволодіння знаннями та навичками, спрямованими на практики управління людськими ресурсами, корпоративного управління, соціальної політики, розробки стратегій, розв’язання конфліктів, здійснення внутрішніх і зовнішніх комунікацій, а також реалізації проектів у сфері бізнесу та соціального управління територіальними громадами.

Випускники програми матимуть можливість працевлашуватися в компаніях, малих підприємствах та інститутах дослідницького і консультативного сектору в галузі соціальних досліджень, бізнес структурах,  а також в аналітичних центрах, громадських організаціях, органах місцевого та регіонального управління.

28 липня 2021 року розпочнеться важливий етап вступної кампанії - виконання вступниками вимог до зарахування. На цьому етапі кожен вступник має принести у приймальну комісію низку документів. Ці документи приймаються від тих осіб, які рекомендовані до зарахування на бюджетну або на контрактну форму навчання за конкурсом.

Претенденти на бюджетну форму мають подати усі документи до 18 години 2 серпня (але краще робити це заздалегідь 😉)

Претенденти на контрактну форму мають подати усі документи до 18 години 9 серпня

 

Приймальна комісія факультету соціології працює у корпусі факультетів кібернетики та соціології біля станції метро «Виставковий центр». Адреса: просп. Глушкова, 4-Д, 5 поверх (у ліфті тиснути на 4), кімн. 504,

Телефон: +380444814459

Години роботи комісії: Пн.-Пт: 9.00 – 17.00

16 липня, 23 липня, 02 серпня з 9.00 до 18.00

Перелік документів, які потрібно мати при собі у приймальній комісії:

1️⃣ ID-картка + Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру про місце проживання (або паспорт з вказаним місцем реєстрації проживання)
2️⃣ Ідентифікаційний код
3️⃣ Оригінал сертифікату про складання ЗНО
4️⃣ Оригінал свідоцтва про здобуття повної середньої освіти (атестат)
5️⃣ Посвідчення про приписку до призовної дільниці або військовий квиток (лише для хлопців)
6️⃣ Документ, який підтверджує право вступника на зарахування за співбесідою, за вступним іспитом, квотою (для пільгових категорій).


Перелік документів, які подаються у приймальну комісію:

🔸 Заява на допущення до конкурсу
🔸 Згода на обробку персональних даних
🔸 Договір про навчання в КНУ
🔹 Договір про надання платних освітніх послуг (лише для контрактної форми)
🔸 Копія ID-картки та Витягу з Єдиного державного демографічного реєстру про місце проживання  (або копія 1-3 розворотів паспорта)
🔸 Копія ідентифікаційного коду
🔹 Копія посвідчення про приписку до призовної дільниці або військового квитка (лише для хлопців)
🔸 Копія свідоцтва про здобуття повної середньої освіти (атестата)
🔸 4 кольорові фотографії формату 3х4
🔸 Папка-швидкозшивач (для формування особової справи вступника)

📄Шаблони для заповнення заяви, згоди та договорів видаються комісією.

📕Для неповнолітніх вступників, які подаються на контрактну форму навчання, договір про надання платних освітніх послуг заповнюються батьками (або іншими уповноваженими особами), тому вони також повинні мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Будь-які питання щодо вступу на факультет соціології Ви можете поставити нам у наших чатах у Telegram і Viber, або напишіть нам на пошту org@soc.univ.kiev.ua. Крім того, в робочий час ви можете телефонувати на номер  +380444814459