16 квітня 2022 року о 12.00
День відкритих дверей факультету соціології КНУ

Впродовж історії існування Київський національний університет імені Тараса Шевченка декілька разів призупиняв свою роботу у зв'язку з амбіціями російського імперства. Але не цього разу.

Наразі ми активно працюємо, чітко розуміючи, що якісна сучасна освіта та, зокрема,  незаангажоване вміння орієнтуватися в реаліях інформаційного соціуму є надпотужною зброєю у перемозі над ворогом.

Соціологія - малозрозуміла для більшості учнів професія, адже про неї рідко згадують у шкільному навчальному плані. Проте це перспективна можливість для професійного та особистісного розвитку як в Україні, так і світі, про що свідчить наш 30-річний досвід підготовки фахових соціологів.

Війна, безумовно, постає потужним викликом часу. Однак, й за таких складних обставин цілком перспективним видається зосередження діяльності на використанні актуальних можливостей, зокрема й щодо потужної міжнародної співпраці мережі європейських освітніх соціологічних центрів з нашим факультетом.

Саме тому ми створюємо нагоди донести до старшокласників інформацію про цю альтернативу більш відомим спеціальностям, безумовною перевагою якої є гармонійне поєднання елементів точних і гуманітарних наук.  Нинішні умови дистанційної комунікації відкрили можливість для учнів усіх частин України, не докладаючи жодних зусиль - за допомогою одного лише кліку, долучатися до наших заходів.

Тож запрошуємо старшокласників та усіх охочих відвідати День відкритих дверей нашого факультету, що відбудеться 16 квітня о 12:00 онлайн на платформі Zoom.

На цьому заході ви дізнаєтеся:

  • що таке соціологія як спеціальність і професія;

  • які додаткові можливості вона відкриває порівняно з іншими спеціальностями;

  • де і ким працюють соціологи в Україні та світі;

  • як соціологи будуть затребувані після перемоги;

  • чому поширені міфи про соціологів неправдиві;

  • що потрібно, щоб вступити на соціологію в Київський національний університет імені Тараса Шевченка;

  • які умови навчання та міжнародної мобільності наявні на факультеті;

  • чим живуть і як спілкуються студенти та викладачі факультету.

 

І, певна річ, ми відповімо на всі запитання допитливих учасників зустрічі.

Додати День відкритих дверей факультету соціології до календаря можна шляхом натискання на кнопку:

Реквізити Zoom-конференції:

 

https://us06web.zoom.us/j/81473325090?pwd=RFdISlRZZXVyUFVnZDBuUzhjZDZsdz09

Meeting ID: 814 7332 5090
Passcode: 788091